Sítě proti holubům

Ostrava a okolí

Chci nezávaznou poptávku

Instalace zábran proti holubům - Čištění holubího trusu

Holubi – tito zvířecí obyvatelé měst dokážou vytvořit pěknou neplechu. Usazují se na půdách a v jiných podkrovních prostorech, balkóny se také často stávají jejich obydlím. Tvoří si zde hnízda a svým trusem a peřím znečistí povrch k nepoznání. 
Pakliže máte Vy nebo Vaši blízcí problém s těmito městskými opeřenci, neváhejte nás kontaktovat. Holuby vyženeme a znemožníme jim opakovaný vstup do znečištěných prostor. Uzavřeme díry ve střeše a jiné škvíry, na balkony a terasy montujeme speciální sítě.

Instalace zábran proti holubům

Typy zábran proti holubům

Existuje několik typů zábran, které se dají proti holubům použít:

  • Hroty proti holubům: Jedná se o plastové nebo kovové hroty, které se instalují na římsy, parapety a další místa, kde holubi rádi sedávají. Hroty holubům nijak neublíží, ale znemožní jim pohodlné usazení.
  • Sítě proti holubům: Sítě se instalují na okenní otvory, balkony a lodžie. Zabrání holubům v proniknutí do objektu a zároveň jim nebrání v letu.
  • Elektrické zábrany: Elektrické zábrany vysílají mírné elektrické výboje, které holubům nepříjemně brání v usazení.
  • Plastové sovy a dravci: Makety dravců, jako jsou sovy a jestřábi, dokáží holuby odradit. Je však důležité maketu čas od času přemístit, aby si na ni holubi nezvykli.

Výhody zábran proti holubům

  • Zbavíte se holubího trusu a s ním spojených nečistot a zápachu.
  • Snížíte riziko přenosu chorob.
  • Ochraníte fasádu, parapety a další konstrukční prvky před poškozením.
  • Získáte klid a pohodlí bez rušivého ptačího hluku.
Zábrany proti holubům

Postaráme i o odstranění a likvidaci holubího trusu a dezinfekci prostor. 

Cena instalace a čištění

Cena instalace zábran proti holubům se liší v závislosti na typu zábrany, rozloze chráněné plochy a náročnosti instalace. Orientační ceny se pohybují od několika korun za metr čtvereční u hrotů proti holubům až po stovky korun za metr čtvereční u sítí a elektrických zábran.

Instalace zábran a čištění

Montáž zábran proti holubům je vhodné svěřit profesionálům, kteří mají s touto prací zkušenosti. Zvláště u výškových prací je důležité dodržovat bezpečnostní pokyny. 

Holubí trus je nebezpečný odpad, který může přenášet choroby. Proto je důležité ho co nejdříve a co nejpečlivěji odstranit.

Tipy

Pro nezávaznou poptávku a cenovou kalkulaci stačí vyplnit náš poptávkový formulář nebo nás kontaktujte emailem info@vyklizeniparma.cz nebo zavolejte na 739 726 940.